Розробки уроків



План-конспект уроку з англійської мови у 7-А класі
Тема: Спорт у Великій Британії                                         
Підтема: Спорт
Мета: презентувати й активізувати лексичні одиниці теми;
навчати вживати новий граматичний матеріал;
розвивати комунікативні здібності учнів;
розвивати вміння усного та писемного мовлення;
прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Обладнання: підручник, тематичні картки, диск.
Тип уроку: урок засвоєння та застосування нових знань, умінь, навичок.
        
Хід уроку

І. Організаційна частина уроку
Greeting&Aim      1.Привітання та повідомлення теми та мети уроку
Hello, children! I am glad to see you! Today we’ll start a new topic – sport in Britain; we’ll discuss sport in general; you’ll learn about new grammar tense – the Past Simple Passive.
Warming-up                  2.Уведення в іншомовну атмосферу
                            Вивчення римування «Soccer»
                                                           Soccer
                                   The ball is kicked around the field,
                                   Or butter with ones head.
                                   When in play the hands stay free,
                                   Except for goalie in the cage.

ІІ. Основна частина уроку
Checkon               1. Контроль домашнього завдання
Homework                    учні по черзі розповідають вірш

Reading               2.Розвиток навичок читання
1)    Етап підготовки до читання
·         What do you do to be healthy? What do you suggest and individual should do to keep fit? (учні обговорюють питання)
·         Учні слухають аудіо запис тексту, слідкуючи за підручником
2)      Етап читання
В.1 с. 118 (учні читають текст діалогів за ролями)
                       3)Етап перевірки розуміння тексту
                                        В.2 с. 118 ( учні відповідають на запитання вправи)

Vocabulary          3.Активізація мовленнєвих зразків теми
Practice                And now let’s play game “Hurry up”. I’ll divide you into two groups. On one side of the blackboard I wrote a list of familiar words for team A, and on the other one for team B. I’ll call out one of the word and the number of each team runs to the blackboard to cross out that word on your team’s side of the blackboard. Who’ll be quicker?

Team A                                                                                         Team B
1. wrestling                                                                                  1. fencing
2. gymnastics                                                                               2. chess
3. figure skating                                                                           3. tobogganing
4. chess                                                                                         4. wrestling
5. fencing                                                                                      5. gymnastics
6. skiing                                                                                        6. swimming
7. cycling                                                                                      7. figure skating
8. skating                                                                                      8. cycling
9. swimming                                                                                 9. skiing
10. tobogganing                                                                           10. skating

Presenting            4. Подання граматичного матеріалу
Grammar             1) Бесіда в режимі TP¹→P².
Do you remember how we form Present Simple Passive? Now look at your books on page 119. There you can see how the Past Simple Passive is formed.

2)Впр.3 с. 119
Учні ставлять один одному запитання і відповідають у минулому часі пасивного стану.

Speaking              5.Розвиток умінь мовлення
                            Впр. 5 с. 119
Учні в групах складають список цікавих фактів, які стосуються спорту в Британії. Потім порівнюють свої списки зі списками інших груп

ІІІ. Заключна частина уроку

Homework           1.Домашнє завдання
                                     В.4 с. 119

Summarizing        2.Підведення підсумків уроку
1)    Бесіда в режимі TP¹→P².
What topic have we been discussing at the lesson today? What new information have you learned?



План-конспект уроку з англійської мови у 8-А класі
Тема: Україна                                                             

Підтема: Україна. Загальні відомості

Мета: повторити й активізувати ЛО теми;
навчати спілкування за темою;
розвивати культуру мовлення й письма;
перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою;
виховувати почуття патріотизму та національної гідності.

Обладнання: підручник, картки для індивідуальної роботи, диск.

Тип уроку: урок засвоєння та застосування нових знань, умінь, навичок.
        
Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

Greeting&Aim      1.Привітання та повідомлення теми та мети уроку
Hello, children! I am glad to see you! Today we’ll revise our topic and grammar material.

Warming-up                  2.Уведення в іншомовну атмосферу
                                     Впр. І с. 155


ІІ. Основна частина уроку

Check on              1. Контроль домашнього завдання
Homework                    p.150-153

Rhyme                  2. Вивчення вірша
                                      Впр.ІІ с.156

Grammar             3. Активізація грамматичного матеріалу
Practice                         Впр.ІІІ с.156

1)    Робота з картками
Direct Speech
Reported Speech
Will

Am/is/are

can

may

tomorrow

The day after tomorrow

Next Sunday

Next year



Speaking              4. Розвиток умінь мовлення
Впр.3а) с.157 (учні утворюють речення)


Writing                 5. Розвиток навичок  письма
В. b) с. 157 (учні читають і письмово підбирають речення)


ІІІ. Заключна частина уроку

Homework           1.Домашнє завдання
                                     p.155
Summarizing        2.Підведення підсумків уроку
1)    Бесіда в режимі TP¹→P².
What topic have we been discussing at the lesson today? What new information have you learned?

Комментариев нет:

Отправить комментарий